Misją Ostrowskiego Centrum Weterynaryjnego jest niesienie pomocy i zapewnienie kompleksowej opieki Państwa ulubieńcom. Nasze cele realizujemy wykorzystując wiedzę, talent i potencjał osobisty jakimi dysponują nasi lekarze. Stawiając sobie za cel niesienie pełnej i profesjonalnej opieki nad Państwa zwierzętami uczestniczymy w licznych sympozjach i szkoleniach oraz współpracujemy m.in. ze szwajcarskim laboratorium weterynaryjnym, ośrodkami akademickimi oraz z lekarzami weterynarii różnych specjalności.

 

Szymon Bogucki, tworzył przychodnię od podstaw. Ukończył studia lekarskie na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wiedzę i umiejętności zdobywał u boku wybitnych specjalistów, m.in. w Olsztynie, Wrocławiu oraz uczestnicząc w licznych konferencjach i sympozjach. Jest autorem publikacji naukowych, ukazujących się w branżowych czasopismach weterynaryjnych. Weterynarz, który rozpowszechnia wiedzę weterynaryjną wśród właścicieli zwierząt w prasie lokalnej i telewizji. Aktualnie jest uczestnikiem podyplomowych studiów specjalizacyjnych z dziedziny chirurgii weterynaryjnej. Prywatnie – tata czwórki dzieci.

Szymon (2)

Szymon (8)
lek. wet. Szymon Bogucki
Beata Dembska – Rospęk, pracuje w przychodni od samego początku. Karierę zawodową zaczynała we Wrocławiu w przychodni u Pani Doktor Janiny Łukaszewskiej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia specjalizacyjne. Interesuje się szczególnie problemami dermatologii oraz położnictwa i ginekologii weterynaryjnej. Jest to ceniony weterynarz w środowisku hodowców owczarków niemieckich, z jej pomocą na świat przychodzą liczne szczenięta. Wśród wszystkich atutów Pani Doktor ma tylko jedną słabość – jest nią czekolada ;-)
 Beata (1)  Beata (3)
lek. wet. Beata Dembska-Rospęk
Eliza Torz jest młodym lekarzem weterynarii z niezwykłym potencjałem. Łatwo odnajduje się w nowych sytuacjach, jest kreatywna i bardzo otwarta na ludzi. Szczególnie interesuje się chorobami wewnętrznymi.  Czasem można odnieść wrażenie, że w tej samej chwili jest wszędzie ;-) Prywatnie – grający weterynarz, czego dowodem był koncert skrzypcowy przy okazji naszej firmowej Wigilii.
 Eliza T (1)  Eliza T (5)
lek. wet. Eliza Torz
Katarzyna Kujawa, chyba najspokojniejszy weterynarz w naszej przychodni. Zdecydowanie  można powiedzieć, że medycyna weterynaryjna  jest jej pasją. Pani Doktor interesuje się neurologią, onkologią oraz diagnostyką laboratoryjną. Pierwszy staż kliniczny odbywała u Pani Doktor Janiny Łukaszewskiej we Wrocławiu, która jest uznana za jednego z najlepszych diagnostów weterynaryjnych w Polsce. Prywatnie Pani Doktor lubi pracować w ogrodzie, a w swojej szklarni hoduje najsmaczniejsze pomidory w okolicy ;-)
 Kasia (3)  Kasia (4)
lek. wet. Katarzyna Kujawa
 Szymon (3)